Sirius Eğitim Danışmanlık ingilizce Sirius Eğitim Danışmanlık ielts Sirius Eğitim Danışmanlık IMG  WA
Pin It
Sirius Eğitim,  Uzm. Psk. Didem Turgut Çönkü, Psk. Deniz Özer Eryılmaz, Psk. Mevlüt Ülgen ve Uzm. Psikolojik Danışman Onur Akkoca ortaklığı ile eğitim, danışmanlık ve organizasyon amaçlı kurulan bir şirkettir.

Sirius Eğitim  kurucularının deneyim ve birikiminden yola çıkarak ruh sağlığı profesyonellerine, eğitimcilere, okullara, şirketlere yönelik eğitimler düzenlemek ; bilimsel , sanatsal ve kültürel organizasyonlar yapmak şirketin faaliyet hedefleri arasındadır. 

Sirius Eğitim  kurucuları Uzm.Psk. Didem Turgut Çönkü (Özel Martı Aile Danışma Merkezi), Psk. Deniz Özer Eryılmaz ( Özel Yaşam Atölyesi Aile Danışma Merkezi) ve Uzm.Psikolojik Danışman Onur Akkoca (Etki Danışmanlık Merkezi ) , Psk. Mevlüt Ülgen ( Özel Yaşam Atölyesi Aile Danışma Merkezi ) eğitim çalışmalarının yanı sıra kendi merkezlerinde danışmanlık hizmetlerini yürütmekte olup, bireysel veya grup olarak danışan kabul etmeyi sürdürmektedir.

Eğitim ve organizasyonlarda katılımcıların ihtiyaçlarına odaklanan, teori ve pratiği birleştiren, deneyim ve katılımcılığı esas alan, aktif öğrenme ilkelerine dayanan bir yaklaşımı benimsimektedir. Bilimsel, etik değerleri en üst seviyede korumayı, sürekli gelişen ve geliştiren; kaliteli ve yenilikçi çalışmalara öncülük etmeyi hedeflemektedir. Profesyonelliği sıcak, samimi eğitim ortamları ile birleştirmeyi amaçlamaktadır.. 

Sirius Eğitim, olarak bu yolculukta bizimle olduğunuz , eğitim hayallerimizi paylaştığınız, her zaman daha iyiyi yakalama çabamıza eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz.

SİRİUS EĞİTİM&DANIŞMANLIK MERKEZİ

sirioslogom min